Myymälät

Top-Sport, Espoo

Kauppakeskus Sello
Leppävaarankatu 3-9
Espoo 02600

Puh: 0207 541 565

Myymäläpäällikkö:
Mikko Kanerva
mikko.kanerva@topsport.fi

Avoinna:
Ark. klo 10-21
La klo 9-18
Su klo 12-18
 

Javascript is required to view this map.
Näytä suurempi kartta

Top-Sport, Hämeenlinna

Kauppakeskus Linna
Raatihuoneenkatu 12
Hämeenlinna 13100

Puh. 0207 541 680

Myymäläpäällikkö:
Sirpa Rautiainen
sirpa.rautiainen@topsport.fi

Avoinna:
Ark. klo 9.30-19
La klo 9.30-17

Javascript is required to view this map.
Näytä suurempi kartta

Top-Sport, Itäkeskus

Kauppakeskus Itis
Itäkatu 1-5 A 45
Helsinki 00930

Puh. 0207 541 550

Myymäläpäällikkö:
Matti Junnonaho
matti.junnonaho@topsport.fi

Avoinna:
Ark. klo 9-21
La klo 9-18
Su klo 12-18

Javascript is required to view this map.
Näytä suurempi kartta

Top-Sport, Jyväskylä

Forum Jyväskylä
Kauppakatu 20
Jyväskylä 40100

Puh. 0207 541 575

Myymäläpäällikkö:
Sirpa Nyrönen
sirpa.nyronen@topsport.fi

Avoinna:
Ark. klo 10-19
La klo 10-17
Su klo 12-16

Javascript is required to view this map.
Näytä suurempi kartta

Top-Sport, Jyväskylä

KCM Jyväskylä Keljo
Kylmälahdentie 6
Jyväskylä 40500

Puh: 0207 541 675

Myymäläpäällikkö:
Timo Laulainen
timo.laulainen@topsport.fi

Avoinna:
Ark. klo 10-20
La klo 10-17
Su klo 12-17

Javascript is required to view this map.
Näytä suurempi kartta

Top-Sport, Jyväskylä

KCM Jyväskylä Palokka
Saarijärventie 50-52
Jyväskylä 40270

Puh. 0207 541 580

Myymäläpäällikkö:
Sanna Pulkkinen
sanna.pulkkinen@topsport.fi

Avoinna:
Ark. klo 10-20
La klo 10-17
Su klo 12-17

Javascript is required to view this map.
Näytä suurempi kartta

Top-Sport, Kaari

Kauppakeskus Kaari
Kantelettarentie 1
Helsinki 00420

Puh: 0207 541 690

Myymäläpäällikkö:
Mari Salminen
mari.salminen@topsport.fi

Avoinna:

Ark. klo 9-21
La klo 9-18
Su klo 12-18

Javascript is required to view this map.
Näytä suurempi kartta

Top-Sport, Kouvola

Kauppakeskus Veturi
Tervasharjunkatu 1
Kuusankoski 45720

Puh. 0207 541 610

Myymäläpäällikkö:
Jani Laurila
jani.laurila@topsport.fi

Avoinna:
Ark. klo 10-20
La klo 10-18
Su klo 12-18

Javascript is required to view this map.
Näytä suurempi kartta

Top-Sport, Kuopio

Kauppakeskus Minna
Haapaniemenkatu 18
Kuopio 70110

Puh. 0207 541 595

Myymäläpäällikkö:
Sanna Nurmi
sanna.nurmi@topsport.fi

Avoinna:
Ark. klo 9-19
La klo 9-16

Javascript is required to view this map.
Näytä suurempi kartta

Top-Sport, Lahti

Kauppakeskus Syke
Kauppakatu 18
Lahti 15140

Puh. 0207 541 650

Myymäläpäällikkö:
Kimmo Lempinen
kimmo.lempinen@topsport.fi

Avoinna:
Ark. klo 10-19
La klo 10-17
Su suljettu

Javascript is required to view this map.
Näytä suurempi kartta

Top-Sport, Lappeenranta

Kauppakeskus Opri
Koulukatu 3
Lappeenranta 53100

Puh. 0207 541 600

Myymäläpäällikkö:
Janne Muhonen
janne.muhonen@topsport.fi

Avoinna:
Ark. klo 10-19
La klo 10-17

Javascript is required to view this map.
Näytä suurempi kartta

Top-Sport, Lempäälä

Ideapark
Ideaparkinkatu 4
Lempäälä 37550

Puh. 0207 541 585

Myymäläpäällikkö:
Satu Rasinmäki
satu.rasinmaki@topsport.fi

Avoinna:
Ark. klo 10-20
La klo 10-18
Su klo 12-18

Javascript is required to view this map.
Näytä suurempi kartta

Top-Sport, Mikkeli

Kauppakeskus Akseli
Hallituskatu 7
Mikkeli 50100

Puh. 0207 541 665

Myymäläpäällikkö:
Tapio Haapala
tapio.haapala@topsport.fi

Avoinna:
Ark. klo 9-19
La klo 9-17
Su klo 12-16

Javascript is required to view this map.
Näytä suurempi kartta

Top-Sport, Oulu

Kauppakeskus Galleria
Isokatu 23
Oulu 90100

Puh. 0207 541 620

Myymäläpäällikkö:
Harri Kaikkonen
harri.kaikkonen@topsport.fi

Avoinna:
Ark. klo 10-19
La klo 10-17
Su klo 12-16
 
Javascript is required to view this map.
Näytä suurempi kartta

Top-Sport, Pori

Kauppakeskus Isokarhu
Yrjönkatu 14
Pori 28100

Puh. 0207 541 615

Myymäläpäällikkö:
Sanna-Mari Kangas
sanna-mari.kangas@topsport.fi

Avoinna:
Ark. klo 10-20
La klo 10-17
Su klo 12-16

Javascript is required to view this map.
Näytä suurempi kartta

Top-Sport, Porvoo

Lundinkatu 14 (Rauhankatu 29)
Porvoo 06100

Puh. 0207 541 570

Myymäläpäällikkö:
Tero Manninen
tero.manninen@topsport.fi

Avoinna:
Ark. klo 10-19
La klo 10-16
Su klo 12-16

 

Javascript is required to view this map.
Näytä suurempi kartta

Top-Sport, Raisio

Kauppakeskus Mylly
Myllynkatu 34
Raisio 21280

Puh. 0207 541 605

Myymäläpäällikkö:
Turo Niemelä
turo.niemela@topsport.fi

Avoinna:
Ark. klo 10-21
La klo 9-18
Su klo 12-18

Javascript is required to view this map.
Näytä suurempi kartta

Top-Sport, Tornio

Kauppakeskus Rajalla
Länsiranta 10
Tornio 95400

Puh. 0207 541 645

Myymäläpäällikkö:
Sanna Partanen
sanna.partanen@topsport.fi

Avoinna:
Ark. klo 10-20
La klo 10-18
Su klo 12-18

Olemme auki vuoden jokaisena päivänä, lukuun ottamatta juhlapyhiä; joulupäivä, uudenvuodenpäivä, pääsiäissunnuntai, vappupäivä sekä juhannuspäivä.


Javascript is required to view this map.
Näytä suurempi kartta

Top-Sport, Vaasa

Kauppakeskus Rewell Center
Ylätori 2 A
Vaasa 65100

Puh. 0207 541 630

Myymäläpäällikkö:
Leif Dahl
leif.dahl@topsport.fi

Avoinna:
Ark. klo 10-19
La klo 10-16
Su klo 12-16

Javascript is required to view this map.
Näytä suurempi kartta

Top-Sport, Vantaa

Kauppakeskus Jumbo
Vantaanportinkatu 3
Vantaa 01510

Puh. 0207 541 560

Myymäläpäällikkö:
Miikka Meriläinen
miikka.merilainen@topsport.fi

Avoinna:
Ark. klo 9-21
La klo 9-18
Su klo 12-18

Javascript is required to view this map.
Näytä suurempi kartta